respektujeme přírodu

RVO 004

Rotační vakuová odparka RVO 004

Rotační vakuová odparka RVO 004 je kvalitní, bezpečné a jednoduše ovladatelné zařízení robustní konstrukce. RVO 004 reprezentuje novou řadu jednoduchých odparek, jež šetří váš čas a poskytuje bezpečnější odpařování. Svými parametry a provedením tato odparka odpovídá současným potřebám náročných uživatelů.

Technicky jednodušší typ odparky, jehož rotace je možné nastavit v rozsahu 20 - 160 ot/min. Lázeň odparky lze temperovat v intervalu teplota okolí až 100°C pro vodu s přesností regulace ±1°C. Zdvih skleněné sestavy je realizován ručním posuvem, jenž se po manipulaci manuálně aretuje. Baňky lze zvolit v rozsazích 20 - 4000 ml pro odpařovací a 250 - 2000 ml pro jímací baňky. V základním setu doporučujeme zahrnout odpařovací baňku o objemu 1000 ml a 2000 ml a jímací baňky o objemu 1000 ml. Všechny skleněné díly lze nabídnout i v provedení s bezpečnostním plastovým potahem. Celou skleněnou sestavu je možné naklopit pomocí páky v rozsahu ±20°.

Na přání k tomuto modelu dodáváme bezpečnostní kryt pro zvýšení komfortu a bezpečnosti obsluhy.

Dále lze na přání RVO 004 vybavit i alternativními lázněmi - konstrukčně se tyto lázně liší použitým regulačním prvkem. Nabízíme variantu s elektronickou regulací a analogovým nastavením bez displeje nebo s elektronickou regulací, digitálním nastavením, pamětí a displejem a dále pak variantu lázně s externím regulátorem. Všechny tyto lázně lze užít i separátně k jiným účelům než k odpařování (viz TVL 004).

Dokumenty ke stažení