respektujeme přírodu

Úvodní strana > Laboratorní přístroje > Produkty > AAA 500 analyzátor aminokyselin

AAA 500

Automatický analyzátor aminokyselin AAA 500

Automatický analyzátor aminokyselin AAA 500 je kompaktním zařízením pro stanovení aminokyselin a jejich množství v hydrolyzátech bílkovin a peptidů, volných aminokyselin ve fyziologických roztocích a extraktech, a pro stanovení biogenních aminů. Toto zařízení nachází uplatnění při biochemickém výzkumu, výzkumu humánní i veterinární výživy, medicinské diagnostice či kontrole léčiv, potravin a krmiv - a to i v normalizovaných procesech (např. ČSN EN ISO 139 03). Speciální metody a programy analýz, za užití robustní a přesné chromatografické metody poskytují maximální přesnost a reprodukovatelnost analýz. V tomto případě se užívá středotlaká ionexová chromatografie s postkolonovou derivatizací ninhydrinem a fotometrickou detekcí. Analyzátor detekuje širokou paletu aminokyselin, a to v návaznosti na použité metodice - ta je vždy vyladěna na míru našimi servisními techniky.

Analyzátor je vybaven dvoukanálovým spektrofotometrickým detektorem, hexálním gradientem, osmikanálovým degasserem, volitelně chlazeným zásobníkem vzorků, temperovaným termostatem kolon a ovládáním přes systém DataApex Clarity (Clarity Demo download) s možností připojení dalších detektorů.

Přístroj se vyznačuje skvělým poměrem cena-výkon, zejména co se týče provozních a servisních nákladů. Jeho provoz je totiž možné realizovat za užití vlastních chemikálií, tedy bez nutnosti nákupu hotových pufrů.

Dokumenty ke stažení