respektujeme přírodu

Kultivace vzorků

Termostatická vodní lázeň TVL 15

Termostatická vodní lázeň TVL 15 je určena pro kultivaci a ohřev vzorků až do teploty 80°C (resp. 100°C při použití víka). Díky přesnému nastavení teploty ±0,5°C (resp. ±1°C) je použitelná i tam, kde je potřeba vysoká reprodukovatelnost podmínek při opakovaných aplikacích. Nádoba lázně o objemu 15 l je vyrobena z nerezové oceli. Topné těleso a snímače teploty jsou umístěny pod nádobou, což umožňuje použití ohřevu v písku či jiných médiích. Lázeň je vybavena automatickým vypínáním topení po předem nastaveném čase a dvojnásobným jištěním proti přehřátí. Lázeň umožňuje nastavení časového spínače až do 99 hodin při kroku po 1 minutě a nastavení dvou nejvíce exponovaných teplot a časů ohřevů do dvou paměťových slotů. K lázni též dodáváme příslušenství jako jsou víka, držáky zkumavek a další příslušenství.

Dokumenty ke stažení

Termostatická vodní lázeň TVL 004

Termostatická vodní lázeň TVL 004 je lázní s přesností regulace ±1°C do teploty 90°C. Objem této lázně je 3,5 l. Vnitřní vložku s držákem na zkumavky jsme pro tuto lázeň schopni navrhnout dle zadání zákazníka na míru. Na přání lze též vyrobit variantu s displejem.

Dokumenty ke stažení

Hydroblok HB 016

HB 016 je blokový termostat určený pro ohřev až do 180°C. Přístroj je řízen mikroprocesorem a regulace teploty se tak vyznačuje vysokou přesností. Samotný blok je vyroben z duralu. V jeho spodní části je umístěno výkonné topení, které zabezpečuje rychlý ohřev na požadovanou teplotu a zároveň velice dobrou teplotní homogenitu (±0,5°C). Blok je vybaven bezpečnostním jištěním proti přehřátí. Přehledná klávesnice s digitálním displejem umožňuje jednoduché nastavení požadované teploty a doby ohřevu. Do paměti přístroje je možné uložit dvě hodnoty požadované teploty a času ohřevu až do 99 hodin při kroku po 1 minutě. Na zakázku je možné vyrobit i jiné kombinace průměrů otvorů a počtu pozic zkumavek oproti standardnímu vrtání průměru 30 mm, hloubce 75 mm a počtu 16 pozic. S ohledem na upravitelnou část je možné například vrtání průměru 16 mm pro 60 pozic, hloubka vrtání max. 75 mm. Tento přístroj se užívá např. pro hydrolýzu, oxidativní hydrolýzu, CHSK, BSK, přípravu vzorků pro analyzátor aminokyselin a další metody. Pro jednotlivé metody dodáváme příslušné zkumavky. Na přání je možné přístroj vybavit externím kalibračním čidlem pro uživatelsky přívětivou kalibraci teploty ve zkumavce.

Dokumenty ke stažení